AKCIJA -30% iki 03.08! Akmens apdaila „Easy Fix“

DEKORATYVINIS AKMUO

AKMENS PLYTELĖS | FASADŲ APDAILA | DEKORATYVINIS AKMUO


Natūralaus akmens apdaila, akmens segmentai, gaminami iš natūralaus skelto, pjauto, sendinto ar poliruoto akmens: skalūnas, kvarcitas, marmuras, smiltainis. Akmens plytelės - išskirtinė ir ilgaamžė medžiaga Jūsų namams. Gražiausi namų fasadai sukuriami naudojant akmens apdailą, akmens plyteles, kurios niekada neatsibos ir neišeis iš mados. Skalūno plytelės puikiai tinka fasadų apdailai, sienų dekorui, židinių apdailai, cokoliams, pamatams.

Dekoratyvinis akmuo: marmuras, skalūnas, smiltainis, kvarcitas, travertinas suklijuotas į segmentus, kad dekoratyvinio akmens klijavimas būtų kuo  lengvesnis ir paprastesnis.

Dekoratyvinės plytelės - 600x150mm arba 350x180mm. Priklausomai nuo akmens rūšies, gali būti 15-35mm storio.

 

AKMENS MONTAVIMAS 

AKMENS PLYTELĖS | AKMENS IMPREGNANTAS

 

Dekoratyvinis akmuo Easy Fix klijuojamas natūraliam akmeniui skirtais klijais, kuriuos įsigysite bet kurioje specializuotoje statybinių medžiagų parduotuvėje. Akmens plyteles pjaukite deimantiniais diskais. Sienų plyteles pjaukite su vandeniu arba sausu metodu. 
 
Naujai įrengtus akmeninius paviršius rekomenduojame impregnuoti specialiu apsauginiu skysčiu akmens impregnantu, kuris apsaugo nuo vandens, purvo, riebalų įsigėrimo, UV spindulių, dėmių atsiradimo. Akmens impregnantas nepagelsta ir nekeičia akmens spalvos. Paryškinti akmenį arba išlyginti subraižytą paviršių padės akmens imregnantas šlapio akmens efektas.

 

AKMENS PLYTELĖS. PRIVALUMAI

NATŪRALAUS AKMENS PRIVALUMAI | FASADO APDAILA | DEKORATYVINIS AKMUO

Nusprendėte dekoruoti namo fasadą, bet dar nežinote, kokią medžiagą pasirinkti, tuomet turite susipažinti su fasado apdailos medžiagų ypatybėmis. Renkantis fasado apdailą ar sienų dekorą reikėtų vadovautis ne tik medžiagos išvaizda, bet pirmiausia jos funkcinėmis savybėmis. Idealiu atveju fasado apdaila turėtų būti nedegi, tvirta, atspari atmosferos poveikiui ir temperatūrų svyravimui. Jei palyginsime visas žinomas fasado apdailos medžiagų rūšis, reikėtų pažymėti, kad plytelės / segmentai, pagaminti iš natūralaus akmens, atitinka visus aukščiau išvardintus reikalavimus. Svarbu nesuklysti ir nepainioti natūralaus akmens plytelių  su dirbtiniu akmeniu.

 

DEKORATYVINIS AKMUO
EASY FIX PLYTELIŲ YPATYBĖS

MARMURAS | TRAVERTINAS | SKALŪNAS | SMILTAINIS | KVARCITAS


Easy fix segmentų ypatybės

Bet kuris specialistas pasakys, kad natūralaus akmens plytelės grindims, plytelės sienoms turi daug pranašumų.

  • Tvirtumas. Natūralus dekoratyvinis akmuo atsparus pažeidimams bet kokiam neigiamam poveikiui: akmuo nerūdija ir nesupūna. Nei skalūnas, nei kvarcitas neskilinėja veikiant žemai temperatūrai, kas dažnai nutinka su sintetinėmis medžiagomis.
  • Skalūnas, marmuras, smiltainis, kvarcitas  - patikimas ir patvarus
  • Praktiškumas. Be abejo, labai didelis tokių akmens plytelių pliusas yra lengva priežiūra. Marmuras, skalūnas, travertinas, kvarcitas nereikalauja ypatingos priežiūros, taisymo ar dažymo. Dekoratyvinį akmenį lengva valyti.  Nešvarumai pašalinami naudojant vandenį ir, jei reikia, ploviklius.
  • Išvaizda ir ilgaamžiškumas. Visos akmens plytelių spalvos yra natūralios, „gimusios“ gamtoje ir todėl harmoningai dera viena su kita, o tai labai sunku pasiekti naudojant dirbtines medžiagas, akmens masės plyteles.
  • Unikalumas. Kiekvienas akmens luitas: skalūnas, marmuras, travertinas turi savo raštą ir atspalvį, todėl visi iš akmens padaryti elementai yra unikalūs ir nepakartojami.
  • Patikimumas. Vargu ar kas sugebės rasti analogą su dar aukštesnėmis medžiagos stiprumo charakteristikomis. Natūrali kilmė akmenį „išmokė“ atlaikyti bet kokius išorinius veiksnius, temperatūros pokyčius, per didelę drėgmę, cheminį poveikį. Skalūno fasadas atlaiko šimtus metų nereikalaudamas papildomos priežiūros.
  • Ekologiškumas. Natūralaus marmuro radioaktyvumo lygis leidžia šį ir kitas natūralaus akmens plyteles priskirti pirmajai klasei, todėl jis gali būti naudojamas absoliučiai visose gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose: fasadų apdaila, ventiliuojami fasadai. Marmuro ekologinės savybės visada labai vertinamos. Statybose ir apdailai, fasadų apdailai, sienų dekorui, židinių apdailai akmuo naudojamas daugelį amžių. Žmonėms marmuras patalpoje sukuria idealų mikroklimatą. Net ir brangiausios keraminės plytelės ar akmens masės plytelės neturi tokių savybių, o pigios plytelės gali net neigiamai paveikti žmones ir gyvūnus.

 

Atsižvelgiant į įvairių rūšių natūralaus akmens kasybos būdus, taip pat į jo kilmę, galime drąsiai teigti, kad formuojantis milijonus metų veikiami natūraliam aukštam slėgiui, temperatūrai ir įvairioms medžiagoms, natūralūs akmenys yra nepaprastai patvarūs. Granitas, kuriame yra kvarco, tai labai tvirtas produktas, atsparus smūgiams ir aplinkos poveikiui. Marmuras yra mažiau kietas, tačiau vis vien stipriai lenkia savo dirbtinius konkurentus pagal eksploatacines savybes. Marmuras pasižymi ilgu tarnavimo laiku - pirmieji senėjimo požymiai gali atsirasti tik po 100–150 eksploatavimo metų (tinkamai prižiūrint, laikotarpis gali būti dar ilgesnis). Jis atsparus temperatūrų pokyčiams - šios savybės dėka marmuras naudojamas ne tik vidaus apdailai, bet ir pastatų fasadams. Kalbant apie smiltainį, tai niekas negali konkuruoti pagal jokius patvarumo ir patikimumo rodiklius. Smiltainis atsparus šalčiui, nebijo aplinkos poveikio. Bėgant metams, jis išlaiko savo savybes, taip pat estetinę išvaizdą. Kalkakmenis – praktiškas, ilgaamžis, atsparus karščiui, ekologiškas, neblunka veikiant saulės spinduliams, turi geras šilumos izoliacines savybes. Pagrindiniai skalūno privalumai yra ilgaamžiškumas, žemas vandens įgeriamumas, atsparumas trinčiai ir staigiems temperatūros pokyčiams, lengvai atlaiko šaltį.

Taigi, natūralų akmenį montuojant ant fasadų galite būti tikri, kad jis džiugins jus dešimtmečius, nekeisdamas savo išorinių savybių ir estetinio vaizdo.

Taip pat Easy fix segmentai / akmens apdaila bus puiki sienų apsauga, neleis joms griūti, perims žemos temperatūros, vėjų, sniego ir stiprių liūčių apkrovas, palikdami atramines konstrukcijas neliečiamas. Fasadų ir interjerų apdaila natūraliu akmeniu yra graži, stilinga, patikima ir originali. Nepraleiskite progos savo būstui suteikti unikalų vaizdą už prieinamą kainą!