JURA BEIGE | JURA GELB  

Jura Beige - smėlio spalvos kalkakmenis, išmargintas venomis ir turtingas fosilijomis.

Apdirbimo būdai: šlifuotas, sendintas, poliruotas, pjautas, nušlifuotas smėliu, skeltas.

Siūlomi naudojimo būdai: fasadų, vidaus sienų ir grindų apdaila, stalviršiai, mozaikos, fontanai, baseinai ir kiti dizaino projektai.

 
Namo fasado apdailai naudotas poliruotos Jura Gelb marmuro plytelės. 
Marmuro, travertino, kalkakmenio fasadai - populiarūs būtent dėl šio akmens unikalių fizinių ir dekoratyvinių savybių. Mes siūlome platų marmuro, travertino, kalkakmenio asortimentą, iškastą iš telkinių visame pasaulyje. Įvairių atspalvių, raštų, dydžių ir apdirbimo būdų pasirinkimas. Dėl geologinio formavimosi akmenyje gali matytis akmens venos ir (arba) fosilijos. Tai nėra techniniai trūkumai, tai - unikali medžiagos dalis. Rinkdamiesi natūralų akmenį fasado apdailai nebūsite apriboti, bet galėsite pasirinkti būtent tai, kas jums gražu, o mes, pasitelkdami savo ilgametę darbo patirtį, parinksime tinkamą akmenį Lietuvos klimato sąlygoms, kad galėtumėte džiaugtis juo šimtus metų.
“Mūsų darbai” kataloge galite peržiūrėti kai kurių jau sumontuotų fasadų nuotraukas.

Taip pat žinomas kaip: Jura Kalkakmenis, Jura Marmuras, Jura Gelb, Jura Gold, Hampton Beige, Jura Geel, Jura Giallo, Jura Marmuras Gelb, Jura Yellow, Treuchtlinger Kalkstein, Treuchtlinger Marmor, Jura Weiss, Rahmweiss, Jura Travertinas, Jura Royal, Jura Hell, Jura Beige Limestone.